Header_HH

A máme toho dost! (proč HH blog děláme)

od

S trochou štěstí, s trochou kuráže, odvahy a velké dávky podpory se nám to povede. Víme to, protože nastává doba konce lhostejnosti, konce arogance moci a začátek nás. Lidí s názorem, chtíčem věci měnit.

Nejme úplně naivní a i přesto chceme změnit směr vnímání lidských zdrojů ve firmách i v životě. Už zaryté spojení slov „lidské zdroje“, natolik běžné, že se nad ním nepozastavujeme. Jsme pro firmy zdroje? Cítíte se jako zdroje? Neživé, bez názoru, bez duše?

Ne! Jsme lidé. Plní myšlenek, nápadů, smyslu pro humor a zajímavých komunikačních alternativ. Lidé, kteří si užívají života, mnohdy se proplétají jeho surovostí a to je přesně důvod, proč vzniká Human Hub. Blog s mottem „S lidmi o lidech“.

S lidmi o lidech? Prozaické spojení. Téměř až samozřejmé. Ale opak je pravdou. Samozřejmé je jen ono spojení, realita je daleko za ním. MY věříme, že největší hodnotou firem je člověk. Jeho myšlení a touha vyhrávat a užít si každou vteřinu života. Jeho kreativita a vnímání okolností. Jeho čas – natolik vzácný, neb se nedá vrátit. Jeho vize, jeho cíle, jeho lásky, jeho přesvědčení.

Je naivní si myslet, že jedinec může změnit svět?! Pár lidem se to povedlo, my jsme pragmatici. Sami tím kormidlem neotočíme. Naše myšlení, znalosti a vše máme omezené. Kromě jediného. Touha věci měnit u nás nezná hranic. Proto přijměte pozvání do Human Hub (www.humanhub.cz) a pojďte s námi sdílet zkušenosti, názory, myšlenky a tím inspirovat jiné. Krok po kroku měnit vědomí o důležitosti lidí ve společnostech. Vytvářet taková prostředí, ve kterých se s lidmi (podřízenými) budou bavit, vnímat je jako svá bohatství a motivovat je jinak, než stále stejnými benefity v různých podobách.

Human Hub – blog, prostor a studna nápadů, myšlenek a inspirací, názorů a kontroverzí, které ve většině případů půjdou proti hlavnímu proudu, či zájmu firem a lobbistických skupin. Místo, kde přispějete právě vy! Lidé, kterým současné vedení lidí, využívání lidí, není lhostejné.

Začínáme teď. S vámi! Přidejte se, a pokud máte chuť napsat článek, či vyjádřit své názory, Human Hub je přesně tímto místem. Napište nám.

Vaši editoři Michal Pohludka a Milan Rataj


FCB_logoHH

Human Hub

Editoři Human Hub - Michal Pohludka a Milan Rataj